^Powrót na górę

Biblioteka Publiczna Gminy Ustronie Morskie

Ankieta

Księgozbiór biblioteczny

Wydarzenia

Pogoda w Ustroniu Morskim

  • 24 Lut 2018

    Breezy -1°C -5°C

  • 25 Lut 2018

    Mostly Cloudy -2°C -6°C

Święta coraz bliżej

W naszej bibliotece przypominają o tym rysunki wykonane przez dzieci na zajęciach plastycznych prowadzonych przez Panią Dorotę Waligórę.
Dziękujemy małym artystom

Finał akcji Zaczytani

Kochani, dzięki Waszej pomocy udało nam się dzisiaj uszczęśliwić małych pacjentów  Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu. Z samego rana odwiedziłyśmy dzieci i przekazałyśmy im podarowane przez Was - naszych czytelników - książeczki. Radości było co niemiara - dzieci cieszyły się z lektur, a my z tego, że mogłyśmy je obdarować w tym szczególnym dniu Mikołajek. W imieniu małych pacjentów dziękujemy wszystkim, którzy podarowali blisko dwieście książeczek.

zacz1
zacz2
zacz3
zacz4
zacz5
zacz6
1/6 
start stop bwd fwd

Wieczorek poetycki - c.d.

W czwartek spędziliśmy niepowtarzalny wieczór, pełen poezji. 14 listopada gościem naszej biblioteki byli członkowie Stowarzyszenia Kołobrzeskich Poetów oraz miłośnicy poezji, nasi czytelnicy. W nastrojowym blasku świec, przy filiżance kawy poeci czytali wybrane wiersze. Dodatkową atrakcją była obecność Edwarda Maltazara – naszego lokalnego artysty malarza, który zaprezentował swoje dzieło- kopie ...obrazu Rafaela " Przemienienie Pańskie". W trakcie spotkania pan Edward przedstawił nam się trochę bliżej, opowiadał również o okolicznościach, w których powstawał obraz, o tym co go inspiruje. Mimo listopadowej słoty ten jesienny wieczór okazał się bardzo ciepły, a to dzięki niezwykle sympatycznym gościom i pięknej poezji.

Wieczorek poetycki

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników poezji na jesienny wieczorek poetycki. Spotykamy się jutro - 14 listopada 2013 r. o godzinie 17:30 w czytelni naszej biblioteki. 
Do zobaczenia
Copyright © 2013. Biblioteka Publiczna Gminy Ustronie Morskie  Rights Reserved.