^Powrót na górę

Biblioteka Publiczna Gminy Ustronie Morskie

Ankieta

Księgozbiór biblioteczny

Wydarzenia

Pogoda w Ustroniu Morskim

  • 03 Sty 2019

    Breezy 1°C 0°C

  • 04 Sty 2019

    Cloudy 5°C -1°C

Konkurs na najlepszą bibliotekę 2019

Po raz jedenasty rozstrzygnięto konkurs na najlepszą biblioteką publiczną województwa zachodniopomorskiego. Biblioteką Roku 2018 została @Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Drawsku Pomorskim. Wyróżnienia otrzymały: Biblioteka Publiczna Gminy Ustronie Morskie i @Gminna Biblioteka Publiczna w Karsiborze.

 

Wieczorek autorski z Magdaleną Majcher

30 marca gościliśmy panią Magdalenę Majcher. Gościła u nas z prapremierą swojej najnowszej książki "Obcy powiew wiatru". Jest to wielopokoleniowa, pasjonująca saga o rodzinie, która po wojennej zawierusze odnalazła swoje miejsce na ziemi w Ustroniu Morskim.
Marcjanna Zielczyńska żyje beztrosko – spędza czas z przyjaciółkami, marzy o wielkiej miłości, planuje swoją przyszłość. Kiedy zaczyna się wojna, wszystko się zmienia.
Świat, który znała i kochała, przestaje istnieć. Dziewczyna musi opuścić swoje rodzinne strony i wyruszyć w podróż w nieznane, aby odnaleźć nowy dom.
Wzruszająca opowieść inspirowana losami tysięcy Kresowiaków, którzy z dnia na dzień utracili coś o wiele cenniejszego niż majątek – spokój i miejsce do życia.

 

Copyright © 2013. Biblioteka Publiczna Gminy Ustronie Morskie  Rights Reserved.