^Powrót na górę

Biblioteka Publiczna Gminy Ustronie Morskie

Ankieta

Księgozbiór biblioteczny

Wydarzenia

Pogoda w Ustroniu Morskim

  • 24 Lut 2018

    Breezy -1°C -5°C

  • 25 Lut 2018

    Mostly Cloudy -2°C -6°C

Biblioteka Oczywiście

W dniach 8-15 maja 2017 r. świętujemy ogólnopolski Tydzień Bibliotek.
Jego głównym celem jest podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększenie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa. 
Hasło Tygodnia Bibliotek 2017 brzmi „Biblioteka. Oczywiście!”.

NASIONA DLA AFRYKI DRUGA EDYCJA

Czas na podsumowanie naszej akcji "Nasiona Dla Afryki".
Z ogromną radością informujemy, że w tym roku nasza akcja miała zasięg ogólnopolski, co zaowocowało imponującym wynikiem. Zebraliśmy 576 torebek nasion, które ważyły prawie 8 kg. :) 

Maski i zajączki :)

Dzisiaj odwiedziła nas nasza ulubiona grupa Koników Morskich z ustrońskiego przedszkola. Było mnóstwo zabawy, ponieważ zaprosiliśmy dzieci do obejrzenia wystawy rekwizytów teatralnych, autorstwa Barbary Sroki. Wystawa liczy ok. 150 eksponatów m.in. takich jak czapki – maski, lalki, a także rekwizyty i elementy dekoracji. Przedszkolaki miały niesamowitą frajdę z przymierzania kolorowych czapek i zabawy teatralnymi rekwizytami. Dziękujemy serdecznie Pani Basi za oprowadzenie naszych małych gości po wystawie. Dzisiejsza wizyta nie mogła się obejść oczywiście bez zajęć plastycznych.Tym razem przedszkolaki wykonały wielkanocne zajączki, które po włożeniu na palce stają się kukiełkami do zabawy w teatr. 
Fot. Andrzej Stasiukiewicz

 

 

Copyright © 2013. Biblioteka Publiczna Gminy Ustronie Morskie  Rights Reserved.