Na koniec lipca sporo nowości

Na koniec lipca sporo nowości. Na pewno każdy znajdzie książkę dla siebie!
"Krok w ciemność" to kryminał w stylu retro, który wciąga intrygującą historią i pozwala wczuć się w dekadencką atmosferę Krakowa z przełomu XIX i XX wieku.
"Mój ojciec jest mordercą". Mój ojciec to potwór. Gwałcił, torturował i zabijał dziewczyny niewiele starsze od nas. Czy ten potwór tkwił w jego wnętrzu cały czas? Czy też jest również we mnie? Thriller psychologiczny napakowany wartką akcją, który trzyma na krawędzi od początku do końca. Więc jeśli lubisz mocne wrażenia, to zapraszam.
Za gorąco? To może opowieść o zimowym morzu? Pewnej zimy nad morzem, senne miasteczko staje się areną niepokojących wydarzeń. Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda letnie miasteczko zimą, proszę sięgnąć po lekturę "Pewnej zimy nad morzem".