Narodowe Czytanie wrzesień 2020

5 września w sali GOK-u miała miejsce ósma odsłona Narodowego Czytania w Ustroniu Morskim. Akcja została zapoczątkowana lekturą "Pana Tadeusza" w 2012 roku, a Biblioteka w Ustroniu Morskim i Gminny Ośrodek Kultury dołączyły do niej rok później. "Balladynę" Juliusza Słowackiego czytali: Bernadeta Borkowska - Wójt Gminy Ustronie Morskie, Sylwia Halama - zastępca wójta, Hanna Caban, Radosław Daniel, Alina Gajewicz, Olga Grajek-Górecka, Katarzyna Klukowska, Robert Lipiński, Zofia Majewska, Łukasz Molski, Izabela Poznańska, Jan Sokolnicki, Klaudia Zabłuda oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Ustroniu Morskim. Scenariusz wydarzenia przygotowała Barbara Sroka. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.
Po literackiej uczcie, na scenie wystąpił zespół "Kurna Chata".

Copyright © 2020. Biblioteka Publiczna Gminy Ustronie Morskie  Rights Reserved.