• 24 Lut 2018

Breezy -1°C -5°C

• 25 Lut 2018

Mostly Cloudy -2°C -6°C

Podstawowym zadaniem biblioteki jest gromadzenie, ewidencja, opracowywanie i udostępnianie zbiorów bibliotecznych na miejscu i wypożyczanie ich do domu oraz działalność informacyjna.

By przyciągnąć i utrzymać czytelników, konieczny jest nieustający zakup nowości czytelniczych, dostępnychna rynku księgarskim. To decyduje o atrakcyjności biblioteki publicznej, która musi mieć książki, o których właśnie się mówi.

Wychodząc naprzeciw potrzebom czytelników biblioteka w Ustroniu Morskim realizuje zróżnicowane i ciekawe działania kulturalno-oświatowe. Chętnie włącza się do ogólnopolskich akcji zachęcających do sięgania po książki i do czytania.

Biblioteka Publiczna Gminy Ustronie Morskie serdecznie zaprasza do korzystania ze swojego księgozbioru, ale również do aktywnego uczestnictwa w organizowanych akcjach i spotkaniach.

Czytelniku, przyjdź do nas, jesteś zawsze mile widzianym gościem.

Biblioteka Publiczna Gminy Ustronie Morskie Współpracuje z: