Aktualności,  Wydarzenia

Magdalena Majcher

📚🌊 Czytamy nad morzem już 80 lat 🌊📚

Gościem specjalnym obchodów 80-lecia naszej biblioteki była Magdalena Majcher, która świętowała razem z nami także swój jubileusz – 10-lecie pracy twórczej.

Można powiedzieć, że nasza wspólna historia trwa niemal tyle samo. Wszystko zaczęło się 1 grudnia 2016 roku, kiedy na facebookowym profilu biblioteki Magdalena obiecała, że kiedyś nas odwiedzi. Słowa dotrzymała, już w lipcu 2017 roku odbyło się pierwsze z wielu spotkań autorskich z czytelnikami w Ustroniu Morskim.

To właśnie u nas odbył się także pierwszy spacer literacki z Magdalena Majcher, który do dziś wspominamy z ogromnym sentymentem.

Jubileuszowe spotkanie było piękną okazją do wspomnień, ale nie zabrakło też rozmów o nowych książkach i planach związanych z ekranizacją serii „Kryminalny Śląsk”. Pani Magdalena jak zwykle oczarowała czytelników swoją serdecznością, humorem i niezwykłą energią.

Na zakończenie oczywiście był czas na wspólne zdjęcia, autografy i rozmowy z czytelnikami.

I co najważniejsze, padły już deklaracje z obu stron, że w wakacje ponownie spotkamy się na kolejnym spacerze literackim z Magdaleną Majcher.

Możliwość komentowania Magdalena Majcher została wyłączona
Przejdź do treści