Aktualności,  Nowości

Kolejne nowości

W tym miesiącu z naszych najnowszych zakupów polecamy:

  • Kobiety pistolety sanitariuszka z pułku Baszta Maria Kowalska w rozmowie z Wiktorem Krajewskim. Jest to rozmowa z wyjątkowym świadkiem historii
  • Kobusz. Jak Kobuszewski z drugiej strony sceny. Biografię napisała siostrzenica Pana Janeczka z Kabaretu Olgi Lipińskiej. Znakomicie ją dopełniają wspomnienia krewnych oraz bliskich mu artystów Anny Seniuk, Wiktora Zborowskiego czy też Andrzeja Grabowskiego
  • “Kobiety z lawiny” to tajemnicza historia opowiedziana z perspektywy przewodnika górskiego. To również wzruszająca opowieść o uczuciach oraz pamięci. O tym, kim jesteśmy dzięki zgromadzonym wspomnieniom i kim się stajemy, gdy ich zabraknie.
  • Wielka Brytania żyje ślubem stulecia, o którym Kendell chciałaby w ogóle nie myśleć. Wszystko dlatego, że jej dawny narzeczony, przystojny książę Filip, za kilka dni zostanie mężem księżniczki Elżbiety. “Kod róży” to umiejętne połączenie romansu, tajemniczości i napięcia. To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o genialnych kryptolożkach, które wpłynęły na losy świata.
  • “Romantyczni” nowy cykl o fascynującym, burzliwym obrazie polskich emigrantów. W pierwszej części rodzi się polski romantyzm, książę Adam Czartoryski chce wykorzystać swoją przyjaźń z carem Aleksandrem dla dobra kraju. W drugim tomie Juliusz Słowacki mierzy się ze sławą i legendą wielkiego rywala z pierwszego tomu – Adama Mickiewicza. A Czartoryski negocjuje z zachodnimi dyplomatami niepodległość swojego kraju.

Te i wiele innych powieści czekają na Ciebie już w bibliotece

Możliwość komentowania Kolejne nowości została wyłączona
Skip to content