Aktualności

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Szanowni Państwo,

Biblioteka Publiczna Gminy Ustronie Morskie otrzymała dofinansowanie w wysokości 100.000 złotych w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025.

Nasza Biblioteka mogła aplikować do konkursu, dzięki otrzymanemu wsparciu finansowemu z Gmina Ustronie Morskie w wysokości 11.200 złotych.

Zaczynamy działać!

Dzięki udziałowi w Programie przeprowadzimy m.in. warsztaty teatralne, kulinarne i artystyczne dla mieszkańców Ustronia Morskiego. Międzypokoleniowo wykonamy domek dla pszczół pod okiem ekspertów oraz weźmiemy udział w grze terenowej. Razem z Panią Magdaleną Majcher – autorką poczytnych książek obyczajowych – wybierzemy się na spacer miejscami bohaterek „Sagi Nadmorskiej”, której akcja toczy się w Ustroniu Morskim. 

To tylko niektóre z realizowanych przez nas pomysłów. Śledźcie nasz profil na Facebooku i przyłączajcie się do działania. Zapraszamy! ❤

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025″

Narodowe Centrum Kultury

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Możliwość komentowania Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa została wyłączona
Skip to content