Aktualności

Spotkanie z płetwonurkiem

12 marca 2016 r. odbyło się spotkanie z Panem Grzegorzem Pietrzykowskim, który z zamiłowania jest płetwonurkiem i podróżnikiem. 
W trakcie godzinnego pokazu z udziałem uczniów klas czwartych i piątych z Zespołu Szkół w Ustroniu Morskim, pan Grzegorz z ogromną pasją opowiadał o swoich wyprawach i zwiedzaniu świata podwodnego. Zachęcał uczniów do zainteresowania się nurkowaniem, udzielał porad i wskazówek, jak zostać dobrym płetwonurkiem. Zaprezentował kombinezon i całe wyposażenie do nurkowania. Jako „model” wystąpił Andrzej Stasiukiewicz- instruktor Gminnego Ośrodka Kultury.
Ciekawym urozmaiceniem spotkania była prezentacja multimedialna z podwodnych wypraw Pana Pietrzykowskiego . Uczniowie mogli podziwiać piękno Morza Czerwonego z rafą koralową i wieloma gatunkami różnorodnych jaskrawo ubarwionych ryb. Zaproszony Gość szczególnie wspominał spotkanie oko w oko z różnymi gatunkami rekinów.
Uczniowie byli pod ogromnym wrażeniem opowieści podróżnika i zadawały wiele dociekliwych pytań, na które mówca udzielał rzeczowych odpowiedzi.

 

 

  

Możliwość komentowania Spotkanie z płetwonurkiem została wyłączona
Skip to content