15 lat Cała Polska Czyta Dzieciom

W ostatnim dniu XV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom naszą bibliotekę odwiedziły przedszkolaki z naszej gminy.
W ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom, grupa “Kotków” poznała historię zabawnego żółwia Franklina, którą najmłodszym przeczytała Pani dyrektor biblioteki Jolanta Nita- Supińska.
Dzieci z uwagą słuchały opowiadania. Okazało się też, że czterolatki mają ogromną wiedzą dotyczącą tego, jak należy postępować z książkami i jak je szanować.
Przedszkolaki odwiedziły również kącik dziecięcy znajdujący się w naszej bibliotece.
Dużą atrakcją dla dzieci, była możliwość zrobienia sobie zdjęcia z postacią bohatera książki- Franklinem.
Na koniec wizyty każdy przedszkolak otrzymał książkę i torebkę prażonej kukurydzy.

Możliwość komentowania 15 lat Cała Polska Czyta Dzieciom została wyłączona