19 kwietnia 2018 odwiedziny pani Doroty Schrammek

W czwartek 19 kwietnia gościem naszej biblioteki była przesympatyczna autorka książek – Pani Dorota Schrammek.
Pisarka opowiadała o swoim życiu prywatnym i zawodowym, o swojej rodzinie, o tym jak rozpoczęła swoją przygodę z literaturą i o pomysłach na kolejne książki. Autorka zdradziła również jak ważne są dla niej spotkania z czytelnikami, które stanowią niewyczerpane źródło tematów do kolejnych powieści.Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, wpływ na to miał przyjazny i sympatyczny sposób bycia Pani Doroty Schrammek. Pani Dorota przywiozła też gościa, panią Dorotę Milli, pisarkę z Kołobrzegu, której książki są dostępne u nas w bibliotece. Na zakończenie była możliwość zakupienia książek z autografem i imienną dedykacją.

Możliwość komentowania 19 kwietnia 2018 odwiedziny pani Doroty Schrammek została wyłączona