^Powrót na górę

Biblioteka Publiczna Gminy Ustronie Morskie

Ankieta

Księgozbiór biblioteczny

Wydarzenia

Pogoda w Ustroniu Morskim

  • 15 Gru 2017

    Cloudy 2°C 0°C

  • 16 Gru 2017

    Rain 3°C 0°C

Spotkanie z pisarką Magdaleną Majcher

W miniony czwartek, 20 lipca gościliśmy w naszej bibliotece Panią Magdalenę Majcher - pisarkę, blogerkę, recenzentkę.
Spotkanie przebiegło w wyjątkowo sympatycznej atmosferze. Pani Magdalena to niezwykle energiczna i energetyczna osobą. Pisarka opowiedziała o Sobie, Swoich książkach oraz o planach wydawniczych na...najbliższy rok.
Autorka opowiedziała również o tym, jak przebiega u niej proces twórczy, skąd bierze pomysły na fabułę i jak w Jej głowie rodzą się kreacje poszczególnych bohaterów. Spotkanie było też okazją do dyskusji na temat panujących obecnie na rynku wydawniczym realiów oraz wymagań, jakie musi spełniać debiutujący pisarz. Pisarka nawiązała żywą rozmowę z czytelnikami przybyłymi na spotkanie i odpowiadała na wszystkie- nawet najbardziej trudne pytania.
Na koniec spotkania Pani Magda podpisała dla naszych czytelników Swoje książki. 
Mamy nadzieję, że to nie było ostatnie nasze spotkanie z Tą sym
czną pisarką.

 

     

 

 

Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher

Biblioteka Publiczna gminy Ustronie Morskie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher. 

Pani Magda to autorka trzech poczytnych powieści obyczajowych i miłośniczka naszej miejscowości- akcja jednej z Jej książek częściowo toczy się właśnie w Ustroniu Morskim. Na spotkanie z pisarką zapraszamy w czwartek 20 lipca na godzinę 17:00 do czytelni biblioteki publicznej. Będzie szansa zapytać Panią Magdalenę osobiście m.in. o to, co urzekło ją w naszej gminie.

Czytaj na wakacjach :)

Każdy może zostać czytelnikiem naszej bliblioteki :) Zapraszamy również turystów i wczasowiczów przebywających w naszej miejscowości. Wystarczy dokument potwierdzający tożsamość i...witaj czytelnicza przygodo :)

pracujemy również w poniedziałki :)

Drodzy Czytelnicy,
informujemy, iż w okresie letnich wakacji tj. od 03 lipca do 31 sierpnia 2017 r. Biblioteka Publiczna Gminy Ustronie Morskie czynna będzie również w poniedziałki.

Godziny otwarcia biblioteki latem:
Poniedziałek 10:00- 14:00
Wtorek - Piątek 10:00- 18:00
Sobota 10:00 - 14:00

Zapraszamy 

 

Przedszkolaki na plaży

Przed samym rozpoczęciem wakacji mieliśmy w naszej bibliotece jeszcze ostatnią w tym roku szkolnym, miłą wizytę przedszkolaków.
Grupa "Motylków" miała niecodzienną szansę wysłuchać przygotowanej dla nich historii siedząc na piasku, na plaży. Niejeden przedszkolak ze stolicy, Krakowa czy ze Śląska zapewne im tego zazdrości ;)

Dzieci poznały opowiadanie pt. " Wyjątkowo niezwykłe zwierzę" pochodzące z książki Asy Lind "Piaskowy Wilk", a następnie same stworzyły na kartkach swoje własne, piaskowe stworki.
Wszystkim przedszkolakom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, a we wrześniu zapraszamy do odwiedzania naszej biblioteki.

Copyright © 2013. Biblioteka Publiczna Gminy Ustronie Morskie  Rights Reserved.