• 15 Gru 2017

• 16 Gru 2017

Rain 3°C 0°C

Spotkanie z Różą Wigeland

W czwartkowe popołudnie, 7 września naszą bibliotekę odwiedziła Pani Róża Wigeland.
Nasz Gość opowiadał o swoim życiu, które prowadzi w Wielkiej Brytanii oraz o tym jak wygląda codzienność na emigracji.
Pani Róża mówiła też o pasji jaką jest praca w gastronomii oraz o sile marzeń, które odważyła się zrealizować.
Nasz Gość od zawsze marzył, aby ujrzeć na półkach księgarni swoja książkę. I udało się- w lipcu tego roku ukazała się "Gastronautka"
Pisarka z dużą dawką humoru i samokrytyki opisuje blaski i cienie pracy w gastronomii, w której nieustannie czekają na nią nowe wyzwania.
Pani Róża to osoba bardzo otwarta, chętnie odpowiadała na pytania zadawane przez uczestników spotkania, o swojej pracy, o wielu interesujących przeżyciach, które spotykają ją i jej znajomych w Wielkiej Brytanii.

Dziękujemy pisarce za bardzo mile i wartościowe spotkanie. Życzymy dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.
A naszych czytelników informujemy, że książkę Pani Róży Wigeland pt. "Gastronautka" możecie oczywiście wypożyczyć z naszej biblioteki.