Aktualności,  Nowości

Kolejne nowości

„Pensjonat na Kaczym Wzgórzu” – miejsce, gdzie poturbowane przez miłość kobiety leczą złamane serca. To Łucja stworzyła azyl dla kobiet. To właśnie w jej pensjonacie odpoczywają od mężczyzn złamane kobiece serca. Jezioro, rowery, przyroda, cisza i spokój…sielsko, anielsko. Do czasu, gdy na działce obok biznesmen Robert Sęp zaczyna budowę Samotni, miejsca rozrywki tylko dla mężczyzn. Łucja nie chce tu nowego inwestora, a Robert nie ma zamiaru rezygnować z inwestycji. Iskry lecą przy każdym spotkaniu. To się nie może udać! A może jednak?

” W tę samą stronę” to nowy cykl powieści obyczajowej. Nina i Adrian nie przepadają za sobą. Ich pierwsze spotkanie zakończyło się kłótnią i obydwoje mieli nadzieję, że już nigdy się nie spotkają. Życie napisało dla nich jednak zupełnie inny scenariusz. Kiedy muszą przez kilka dni dzielić ten sam adres i wspólnymi siłami pomóc najbliższej im osobie, ze zdumieniem odkrywają, jak wiele ich łączy. Na ich relację wpływa również atmosfera pełnego uroku, ale i tajemnic dworku, w którym przyszło spędzić im czas.

“Wszystko pod kontrolą”. Są takie wyzwania, do których trzeba dojrzeć.
Karolina uwielbia swoją pracę i niezależność, którą ceni ponad wszystko. Wiadomość o ciąży sprawia jednak, że poukładany dotąd świat wymyka jej się z rąk. Kobieta czuje, że nie jest gotowa na to wyzwanie, i obawia się, że nie poradzi sobie z samotnym macierzyństwem. Na szczęście może liczyć na wsparcie przyjaciółek.
Czy każda z nas jest stworzona do bycia mamą? Jak odnaleźć uczucia, które zdają się nie istnieć?

Możliwość komentowania Kolejne nowości została wyłączona
Skip to content