Aktualności,  Nowości

Mocna więź

Najlepszą rekomendacją nowej książki naszej ulubionej pisarki „Mocna więź” jest zapowiedź Wojciecha Chmielarza, autora m.in. „Żmijowiska”. „Nie mam żadnych wątpliwości, że ta historia czekała na Magdalenę Majcher. Bo tylko ona była w stanie opowiedzieć ją w tak niezwykły sposób. Wstrząsająca i czuła książka”.

Nic nie zapowiadało nadchodzącej tragedii. Ania była bardzo rodzinna. Była, bo nie żyje. Została zamordowana przez tego, z którym się związała najbardziej. Michalina nigdy nie przypuszczała, że któregoś dnia o jej dramacie będzie rozprawiać cały kraj. Pewnego dnia jej życie legło w gruzach. Jej ukochana córka Ania zaginęła bez śladu. Po miesiącach żmudnych poszukiwań i niesłabnących nadziei stało się jasne, że Ania nie wróci. Inspirowana prawdziwą historią Anny Garskiej i jej mamy Michaliny powieść o potędze matczynej miłości i o zbrodni prawie doskonałej.

Jeśli macie ochotę zagłębić się w temat zaginięcia Anny i etapów powstawania książki, to skorzystajcie z linków, które niżej zamieszczamy.

https://https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/policjant-zabil-zone-i-zatarl-slady-jestem-pewna-ze-on-tego-nie-zrobil-oficjalna-strona-programu-uwa,285663.htmldziennikzachodni.pl/magdalena-majcher-mocna-wiez-recenzja-przedpremierowa-przejmujaca-historia-anny-garskiej-najlepsza-ksiazka-pisarki-z-katowic

https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/policjant-zabil-zone-i-zatarl-slady-jestem-pewna-ze-on-tego-nie-zrobil-oficjalna-strona-programu-uwa,285663.html

https://natemat.pl/339063,magdalena-majcher-mocna-wiez-sprawa-zaginiecia-anny-garskiej

Chwila przerwy i przeglądamy jako pierwsze najnowszą powieść Magdaleny Majcher
Już mamy na półce opracowane nasze egzemplarze.
Możliwość komentowania Mocna więź została wyłączona
Skip to content