Narodowe Czytanie podczas Dożynek Gminnych 2015

Już w najbliższą sobotę tj. 5 września obchodzić będziemy w naszej gminie wielkie święto plonów.

Scenariusz tegorocznych dożynek przedstawia się bardzo interesująco. Biblioteka zachęca wszystkich do korzystania z atrakcji jakie przygotowali organizatorzy.

Szczególnie gorąco zapraszamy do wysłuchania fragmentów “Lalki”, które o godzinie 16:30 przedstawią zaproszeni przez nas Goście.

Czytanie fragmentów dzieła Prusa odbędzie się w ramach Ogólnopolskiej Akcji ” Narodowe Czytanie”.

To już czwarta odsłona akcji zainicjowanej przez prezydenta Bronisława Komorowskiego i trzeci raz kiedy nasza biblioteka w niej uczestniczy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Możliwość komentowania Narodowe Czytanie podczas Dożynek Gminnych 2015 została wyłączona