Aktualności,  NPRCz

Szkolenia dla bibliotekarzy i partnerów

Wczoraj odbyło się szkolenie “Metody współpracy budowania partnerstw” realizowane w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025.

Szkolenie dla bibliotekarzy i lokalnych liderów, prowadziła specjalistka firmy “Good Books” – Joanna Krasowska. Uczestniczyliśmy w warsztatach dotyczących stosowania metod współpracy oraz budowania partnerstw w środowisku lokalnym oraz aktywizacji działań mających na celu wzmocnienie roli biblioteki jako miejsca jednoczącego społeczność lokalną. Za nami już cztery moduły szkoleniowe.

Wspólnie szkolenia były dla uczestników bez wątpienia bardzo cenne. Pokazały jak wiele ciekawych inicjatyw realizowanych jest w naszej gminie, ale też mocno potwierdziły konieczność wzajemnej współpracy i partnerstwa przy kolejnych realizacjach. Lokalni liderzy jednogłośnie potwierdzili chęć zintensyfikowania nie tylko swoich statutowych działań.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025.

Narodowe Centrum Kultury

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Możliwość komentowania Szkolenia dla bibliotekarzy i partnerów została wyłączona