Ustronie Morskie na starych pocztówkach

10 marca 2021 minął rok odkąd nie ma z nami Andrzeja Pogonowicza. Z Ustroniem Morskim wiązała się jego wielka pasja – kolekcjonowanie przedwojennych dokumentów dotyczących naszej miejscowości, a przede wszystkim pocztówek. Po raz pierwszy swoje zbiory szerszej publiczności Andrzej Pogonowicz zaprezentował na wystawie „Ustronie Morskie na starych pocztówkach” z okazji 60-lecia ustrońskiej biblioteki. Już od soboty będziemy prezentować zdjęcia pochodzące z tej wystawy w ramach projektu „Ustronie Dawniej i Dziś”. Te same kadry utrwalone na zdjęciach wykonanych ok. sto lat temu oraz współcześnie, pozwolą dostrzec nam zmiany, jakie dokonały się w Ustroniu Morskim na przestrzeni lat.

Możliwość komentowania Ustronie Morskie na starych pocztówkach została wyłączona