Aktualności,  NPRCz

Warsztaty “Adaptacja – co film i teatr robią z książką?”

Wczoraj odbyły się warsztaty literackie pt. “Adaptacja – co film i teatr robią z książką?” Pani Elżbieta Rutkowska, która prowadziła spotkanie, przybliżyła uczestniczkom słynne dzieło Michaiła Bułhakowa. Bowiem “Mistrz i Małgorzata” to jedno z najbardziej tajemniczych dzieł światowej literatury, pełne zagadek i symboli. I w zależności od wieku, nastroju, życiowego doświadczenia każdy może z niej wyjąć to, czego w danej chwili najbardziej potrzebuje. Już w najbliższą niedzielę nasi czytelnicy, którzy przyjęli zaproszenie na duchową ucztę, będę mogli obejrzeć “Mistrza i Małgorzatę” w interpretacji Janusza Józefowicza.”

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025″.

Narodowe Centrum Kultury

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Możliwość komentowania Warsztaty “Adaptacja – co film i teatr robią z książką?” została wyłączona