Aktualności

Nowości na czerwiec 2022

Kolejny tom K.N. Haner już czeka jak również M. Skabara z literaturą erotyczną w dwóch tomach. A D. Brzezińska rozpoczyna nowy cykl.

Znane serie z kolejnymi częściami: Mróz powraca z 4 tomem Seweryna Zaorskiego a Bonda z Hubertem Meyerem w 7 tomie. Mroczny thriller, który rozgrywa się w Bieszczadach to “Pomruk”.

“Zapomniany” Bednarka to w dwóch częściach zdobywca Thrillera Roku 2021. Alderson opowie nam o szampańskiej zabawie, która nie zakończyła się dobrze… Dutka przedstawia opowieść o nauczycielu, który dla odnalezienia zaginionego gotów był poświęcić wszystko. Jego poszukiwania stają się początkiem podróży w czasie..

Komisarz Eryk Deryło wraca u Maxa Czornyja w 10 tomie, a Edward Popielski w 7 tomie powraca w nowej powieści Krajewskiego. “Splątani” debiut Ł. Szustera to thrillera z elementami kryminału, który odsłania mroczne zakamarki ludzkiej duszy. Severski powraca z nową powieścią, w której rozgrywa się gra wywiadów.

“Arabska zdrajczyni” to kolejna część “Orientalnej sagi T. Valko. Iny Lorentz wraca z nową historyczną sagą “Wędrowna aptekarka”. Mamy również dwie nowe sagi średniowieczne Kaleta “Tron we krwi” i Olejniczak “Lilie królowej”.

Z serii mafijno-gangsterskich opowieści: “Pasierbica gangstera” Magolskiej, “Diabeł ubiera się na czarno” L.J. Shen, “W ciemnościach” A. Tulińskiej.

A. Dydycz w “Nigdy nie będę wyższa, ale mogę być szczęśliwsza” to pogodna opowieść, która krzepi i dodaje odwagi. Natomiast J. Galiński wraca z wielkim finałem Zofii Wilkońskiej.

Małgorzata Rogalska w zwieńczeniu swojej tetralogii, jak nikt opowiada o kobiecej sile, ludzkiej przyzwoitości i odnajdowaniu sensu świata.

Na koniec jeszcze książeczki dla dzieci.

Możliwość komentowania Nowości na czerwiec 2022 została wyłączona
Skip to content