Aktualności,  NPRCz,  Wydarzenia

Warsztaty “Wzmocnienie czytelnictwa dla dzieci”

Doskonalimy się dla Was!

W dniu wczorajszym odbyło się szkolenie “Wzmacnianie czytelnictwa dla dzieci” prowadzone przez panią Monikę Majewską. Frekwencja dopisała i tym bardziej cieszy nas, że możemy liczyć na współpracę z przedstawicielami lokalnych instytucji. Podczas spotkania otrzymaliśmy wiele przydatnych wskazówek do pracy z dziećmi i młodzieżą. Natomiast w czasie przerwy mogliśmy wspólnie zjeść obiad i nawiązać bliższe kontakty

Prowadząca warsztaty to Monika Majewska z wykształcenia muzyk instrumentalista oraz filolog polski. Od 15 lat pracuje w PIMBP „Bibliotece pod Atlantami” w Wałbrzychu. Jest kierownikiem Działu Dziecięco-Młodzieżowego i bardzo lubi prowadzić zajęcia dla dzieci z rodzicami. W wolnej chwili czyta książki, gra na pianinie i chodzi na mecze syna. Zawodowo i prywatnie zajmuje się odkrywaniem, analizowaniem lub po prostu przyjemnym odkrywaniem treści kultury przeznaczonych dla młodych odbiorców.

Zdjęcia z wartszatów

Urząd Gminy Ustronie Morskie

Przedszkole w Ustroniu Morskim

Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim

Narodowe Centrum Kultury, https://www.nck.pl/

Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

“Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025”.

Możliwość komentowania Warsztaty “Wzmocnienie czytelnictwa dla dzieci” została wyłączona